0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

BRW Šatní skříň Salins SZF/153 – modřín sibiu světlý/borovice larico

od Atan.cz xxx za cenu 9157 Kč

Popis produktu

Hledáte šatní skříň do vaší ložnice? Pak se poohlédněte po skříni s kombinací poliček a šatních tyčí. Do šatní skříně je zapotřebí pověsit kabáty, bundy, košile, ale také uložit i spoustu oblečení do komínků. Přesně takovou šatní skříní je i skříň Salins.
Šatní skříň SALINS SZF/153 je vyrobená z lamina v barevném provedení modřín sibiu světlý/borovice larico. Tato kombinace barev krásně prosvětlí váš interiér a opticky jej zvětší. Vnitřek skříně má k dispozici police a šatní tyče. Nosnost police je maximálně 5 kg. K této skříni je možné přikoupit sadu dalších 3 polic POL/66, které si můžete uvnitř skříně umístit do jakékoliv výšky – v návaznosti na předvrtané otvory uvnitř.Dveře jsou posuvné, snadno otvíratelné. Ušetří vám místo v prostoru.
Dodáváno v demontu. Montáž je s pomocí přiloženého návodu jednoduchá.
Skříň je možné kombinovat s dalšími prvky ze systému Salins. Ložnice Salins se stane základem pro vytvoření útulnéhoa moderního uspořádání. Skládá se z šesti prvků nábytku, ze kterého si jednoduše zařídíte moderní a útulnou ložnici.

BRW Šatní skříň Salins SZF/153 – modřín sibiu světlý/borovice larico od Atan.cz za super cenu 9157 Kč

Katalogové číslo: 2998931 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Atan.cz

Související produkty