0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Casarredo Matrace MONTANA PUR 180×200 cm

od Atan.cz xxx za cenu 6890 Kč

Popis produktu

Představujeme vám kvalitní oboustrannou sendvičovou matraci MONTANA PUR.
Obě strany matrace jsou tvořené z kvalitní PUR pěny o šířce 2 cm. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami, které jsou velmi prodyšné a nenavazuji na sebe, takže každá pracuje samostatně pro lepší komfort ležení.
Tuhost matrace – středně tvrdá. Matrace je vyrobena z certifikovaných materiálů. Potah je šikovně uzpůsoben na letní nebo zimní období. Letní strana vyrobena z PES + bavlna cca 400g/m2 a zimní strana PES + ovčí vlna. Luxusní potah je s prošitím, snímatelný pomocí zipu a pratelný při 40°C. Jde o kvalitní bílý, lesklý úpletový potah zhotovený z 100% polyesteru.
Splňuje požadavky na hygienický a antialergický potah. Maximální zátěž matrace je do 120 kg. Barva pěn se může lišit od vyobrazení. Výška matrace je 17 cm + 1 cm potah. Matrace je vhodná na postel o rozměrech 180 x 200 cm.

Casarredo Matrace MONTANA PUR 180×200 cm od Atan.cz za super cenu 6890 Kč

Katalogové číslo: 3001922 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Atan.cz

Související produkty