0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

Jídelní stůl v dekoru ořechového dřeva sømcasa Helga, 180 x 95 cm

18 490 

Jídelní stůl v dekoru ořechového dřeva sømcasa Helga, 180 x 95 cm od Bonami.cz xxx Jídelní stůl v dekoru ořechového dřeva sømcasa Helga, 180 x 95 cm za cenu 18490 Kč

Popis produktu

Stolujte stylově ve společnosti tohoto krásného stolu, který působí na první pohled velmi lehce a vzdušně, ač je velmi pevný a nezlomí ho ani pořádná hostina.

Jde o kousek, který se vám neokouká ani za pár let, kousek, na který budete právem pyšni a který bude dominantou vaší jídelny.

O značce:

sømcasa je španělská značka působící na trhu už od roku 1990, jejíž produkty vynikají především originalitou a kvalitou provedení.

Tenhle nábytek je kombinací toho nejlepšího, co nabízí skandinávský design, a špetky jižanského temperamentu. Protiklady se totiž přitahují a tyhle dva aspekty tvoří dokonalý, nadčasově krásný pár, který váš domov rozzáří a dodá mu na nevšednosti.

Jídelní stůl v dekoru ořechového dřeva sømcasa Helga, 180 x 95 cm od Bonami.cz za super cenu 18490 Kč

Katalogové číslo: 1358377 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Bonami.cz

Související produkty