0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

MBN Knihovna s policemi a šuplíky 180 x 60 x 33 – Bílá

MBN Knihovna s policemi a šuplíky 180 x 60 x 33 – Bílá od Luceda.cz xxx MBN Knihovna s policemi a šuplíky 180 x 60 x 33 – Bílá za cenu 2690 Kč

Popis produktu

Stylová kancelářská či domácí knihovna na knihy z kolekce MODERN, vytvořená pro lidi, kteří ocení moderní styl a eleganci, obnoví interiér každé kanceláře či pokoje. Konstrukce je minimalistická, ale pevná a odolná. Je vhodná pro uložení knih, kancelářských pořadačů nebo doplňků a fotorámečků. Ergonomické rozměry zajišťují snadné vybavení pokoje.

Moderní design.Vysoká kvalitaInovativní barevné řešení.Montážní návod součástí dodávkyKomoda se skvěle hodí do moderního i klasického interiéru.Funkční zásuvky a police.MATERIÁL:Korpus a čela – lamino deska, díky které má nábytek pevnou stabilitu a strukturu.Hrany – zakončené kvalitním PVC materiálem s vysokou mechanickou a chemickou odolností.Zásuvky – velmi prostorné, ideální na kancelářské doplňky nebo spodní prádlo.Šatní skříň je ideální do kanceláře nebo kanceláře.Nábytek pro svépomocnou montáž, zabere pár minut.

DŮLEŽITÁ INFORMACE:Nábytek by měl být čištěn měkkým hadříkem. Nepoužívejte silné čisticí prostředky.
Nábytek pro svépomocnou montáž. V balení naleznete potřebné montážní příslušenství a montážní návod.

MBN Knihovna s policemi a šuplíky 180 x 60 x 33 – Bílá od Luceda.cz za super cenu 2690 Kč

Související produkty